Imprezy firmowe

Serdecznie zapraszamy do świata przygody, z 4×4-OffRoad.pl!

Nasze środowisko naturalne to, przede wszystkim, grząski grunt, sypki piach, głębokie dołki, wysokie podjazdy i głośna praca silnika. To także najbardziej legendarne samochody świata marki Land Rover: słynne Discovery i, przede wszystkim, kultowe Defendery.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezę 4×4. Jej najbardziej oczywista forma, to symulacja rajdu przeprawowego. Załogi rywalizują ze sobą, na wyznaczonej trasie. O zwycięstwie decyduje ilość punktów, zebrana przy pokonywaniu terenowych przeszkód. Specyfika jazdy 4×4 wymusza na uczestnikach współpracę. Każda, siedząca w samochodzie, osoba ma określone zadania.

Nasze samochody można wykorzystać w bardziej rozbudowanych propozycjach. Mogą to być gry scenariuszowe, gdzie Land Rover jest jednym z elementów. Inne, to poszukiwanie skarbów, odbijanie zakładników, ewakuacja rannych i udzielenie pierwszej pomocy. Wszystko to zawiera nasza sztandarowa propozycja – El Dorado.  Jest to gra scenariuszowa łącząca elementy współzawodnictwa, integracji, organizacji i edukacji. To również przygoda i doskonała zabawa.

Jeśli macie Państwo ochotę przejechać setki lub tysiące kilometrów dróg i bezdroży, uciec od cywilizacji, poznać miejsca i ludzi, do których nie docierają autokary, zapraszamy na
wyprawy Land Roverami!
Z nami przemierzycie malownicze tereny wschodniej Polski; zobaczycie, zapierające dech, krajobrazy Rumunii; zmierzycie się z piaskami Maroka…

Oto kilka innych, niekoniecznie związanych z Land Roverami, przykładowych elementów, z których robimy imprezy:
– zabawa z wykorzystaniem technik linowych
– gra z wykorzystaniem broni ASG/paintball
– kulig / psie zaprzęgi
– survival, czyli sztuka przetrwania

Najchętniej przygotowujemy atrakcje „szyte na miarę”. Po zapoznaniu się z briefem opracowujemy scenariusz, dopasowany do specyficznych potrzeb, celów i budżetu konkretnego Klienta. Pomagają nam w tym specjaliści wielu dziedzin, np.: byli żołnierze GROM, ratownicy medyczni, psychologowie społeczni itd.
Zapraszamy do współpracy!