Jazda Defenderem i nie tylko…

Jeśli potrzebujesz:
– prezentu na imieniny, urodziny, wieczór kawalerski, panieński, inną okazję lub bez okazji
– odpowiednich warunków do refleksji nad kupnem własnego 4×4
– adrenaliny, przygody, wertepu z perspektywy legendarnego „Defa”
jesteś we właściwym miejscu!

Land Rover Defender to prawdziwa, niekwestionowana legenda off roadu! To kilkadziesiąt lat tradycji i doświadczeń, niezliczone ilości przejechanych kilometrów na całym świecie.

Większość mężczyzn elektryzuje sama nazwa. Kobiety wyczuwają jego wyjątkowość patrząc na surową, kanciastą sylwetkę, świadczącą o mocy i niezawodności.

Dalej jest tylko lepiej! Stacyjka po lewej stronie, kluczyk przekręcany w odwrotną stronę, piękny, niczym nie tłumiony dźwięk silnika i jedziemy w nasze środowisko naturalne –  grząski grunt, sypki piach, głębokie dołki, wysokie podjazdy i głośna praca silnika.

Podstawowa opcja, to godzinna jazda. Zaczynamy na parkingu ekskluzywnej restauracji (południowy wschód od Warszawy). Tu, ze swej wygodnej i przytulnej osobówki przesiadasz się do topornego Land Rovera. Przez godzinę, na przemian, obserwujesz z prawego fotela jak przejechać dany odcinek, by następnie pokonać go samodzielnie. Nie ma części teoretycznej. Teorię poznajesz równocześnie z praktyką.

Odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie brzmi: dasz sobie radę! Przejazd dopasujemy do Twoich umiejętności i skłonności do ryzyka. Służymy pomocą i radą podczas pokonywania każdej przeszkody:)

Koszt godzinnej jazdy Defenderem – 499zł. Osoba towarzysząca (np. obdarowująca) jedzie gratis.
Pół godziny – 249zł.

Motoryzacyjny Full Wypas
Godzinna jazda za kierownicą sześciu maszyn!
Do korzeni polskiego off-roadu zabierze Cię GAZ 69 (Gazik), z 1967r. – radziecki, lekki samochód z napędem 4×4 – król pierwszych terenowych rajdów w naszym kraju.
Doświadczysz legendy Toyoty Land Cruiser, za kierownicą kultowej FJ40, z 1977r.
Spróbujesz okiełznać piękną, klimatyczną bestię Dodge WC21 – lekką, amerykańską ciężarówkę z 1941 r. o pojemności 3772 cm.
Mało?
Zatem zwiększamy format!
Czekają na Ciebie dwie potężne, amerykańskie ciężarówki: Chevrolet VD, z 1939r. i przepiękny GMC 353 CCKW, 6×6, z 1944 r. o pojemności 4416 cm.
Kończymy współczesną „wisienką na torcie” – amfibią ARGO CAT, z napędem 8×8! Tu pojęcie „droga” nabierze całkiem innego znaczenia :)
Ważne jest też to, gdzie jeździmy. Zapraszamy w wertepy, obok podwarszawskiej wsi, najpiękniejszej na całym Mazowszu, a może nawet w Polsce! Tu czas płynie wolniej, widok wierzby przydrożnej, starej kapliczki i młyńskiego koła przenosi w inny wymiar… Dalej już tylko moczary, wodnik, smolarz półdziki i babka zielarka;)
Uwaga! Zestaw pojazdów może ulec zmianie. Zależy to od aktualnego stanu technicznego i dostępności (pojazdy biorą udział w wystawach, sympozjach, rekonstrukcjach itp.)
Cena – 999zł.

 

Zadzwoń i zarezerwuj termin!
Serdecznie zapraszamy,
4×4-OffRoad.pl